Depo pro Dentální Péči
Představení: Ultrasonický čistič zubů pro bezproblémovou ústní hygienu
Lucie Kučerová

Lucie Kučerová

Proč jsem zvolila ultrazvukový čistič zubů

Jedna věc je jistá, nejsem jediná maminka, která se ocitla na konci svých sil při pokusech dostat děti k důkladnému čištění zubů. A proč bychom si to neusnadnili, když je to možné? Jednou takovou vychytávkou je ultrasonický čistič zubů, který jsem nedávno objevila a rozhodla se ho vyzkoušet. Nikdy by mě nenapadlo, že získám pomocníka, který se bude starat nejen o mé zuby, ale také o zuby mé rodiny.

Představení ultrazvukového čističe zubů

Při psaní tohoto článku jsem se rozhodla nahlédnout do historie ultrasonických čističů zubů. Jde o šikovný výrobek docela moderní doby, který funguje na principu vysokofrekvenčních zvukových vibrací. Tyto vibrace dokážou rozložit bakterie a nečistoty, které se hromadí na povrchu zubů a v mezizubních prostorech. Akorát mi nějaký ten čistič chyběl, takže jsem si ho pořídila.

Jak to funguje

V podstatě jde o skvělou věc, která vypadá jako obyčejný zubní kartáček, ale v akci to je úplně jiná písnička. Ultrazvukové vlny, které čistič vytváří, jsou tak jemné, že nejen vyčistí zuby, ale zároveň neničí sklovinu. A co je nejlepší? Mohu je používat i bez zubní pasty! Víte, jaký to je úleva, když nemusíte každé ráno a večer řešit, zda máte pastu, nebo jste na ni zapomněli? Ale buďme upřímní, s dětmi v domě se na tyto drobnosti občas zapomene.

Výhody ultrazvukového čističe zubů

Můj ultrazvukový čistič zubů je můj nový superhrdina. Čistí mé zuby tak dokonale, že se cítím jako po návštěvě zubní hygieny. A to je skvělý pocit, věřte mi. Ale to není vše. Ultrasonický čistič také pomáhá předcházet zubnímu kazu a zánětu dásní. Takže pokud se chcete vyhnout nepříjemným návštěvám u zubaře, je to určitě věc, o kterou byste měli uvažovat.

Jak si vybrat ten správný ultrasonický čistič zubů

Zatímco jsem hledala ten pravý ultrasonický čistič, narazila jsem na celou řadu různých typů a modelů. Ale nakonec jsem zvolila ten, který nabízel nejen vysoký výkon, ale také komfort a jednoduché ovládání. Hledala jsem také model, který by byl vhodný pro celou mou rodinu. Vždyť Ondřej a Magdaléna potřebují také co nejlepší péči o své zuby.

Ultrasonický čistič zubů v naší domácnosti

Od té doby, co máme ultra savův zubní kartáček v naší domácnosti, se vše změnilo. Děti si čistí zuby ochotněji a já mám konečně pocit, že to dělají správně. A co naše zvířátka? Papoušek Koko sice ultra čistič nepotřebuje, ale kocourek Felix to vše sleduje s velkým zájmem. Kdo ví, třeba si ho jednou také vyzkouší.

Závěrečné myšlenky

Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro ultrazvukový čistič zubů. Je to úžasný pomocník pro mou rodinu a já se cítím uklidněně, když vím, že dělám pro zdraví našich zubů maximum. Jestliže zvažujete nákup, určitě se do toho pusťte. Budete překvapeni, jak velký rozdíl to udělá.

Populární tag : Ultrasonický čistič zubů ústní hygiena čištění zubů zdravé dásně


Napsat komentář