Depo pro Dentální Péči
Co místo Implantatu?
Jana Malíková

Jana Malíková

Co místo Implantatu?

Asi se mě ptáte: "Jano, co mám dělat místo implantátu, pokud si nepřeji cizí těleso v těle?" No, mám pro vás několik řešení! Dneska se na ně podíváme detailněji, všechna mám probraná s odborníky a mám k nim i vlastní zkušenosti, se kterými se s vámi podělím. Ale než začneme, dovolte mi, abych vám představila Maxe, mého čtyřnohého kamaráda, kterého jste možná viděli na některých z mých fotek na blogu. Max je pes, který miluje podobně jako já dobré jídlo, chůze na čerstvém vzduchu a relax. Ale zpět k našemu tématu!

S rovnátka či bez?

Rovnátka mohou být skvělou alternativou k implantátům - vždyť co jiného jsme si oblékali na zuby v dětství, když jsme snědli příliš mnoho sladkostí a zničili si zuby? Nicméně s rovnátky přichází i několik úskalí. Rovnátka můžou být nepohodlná, zvláště v prvních několika týdnech po jejich nasazení. Při jídle je třeba být opatrný, aby se nestalo, že si něco zlomíte. Zvýšení složitosti ústní hygieny také nelze podceňovat. Ale přesto, když cítíte, že je to správná volba pro vás, proč ne?

Můstek nebo korunka?

Můstek a korunka mohou být také dobré alternativy pro ty, kteří nenávidí myšlenku implantátů. Můstekstaví na obou stranách místo chybějícího zubu, zatímco korunka pokrývá poškozený zub. Obě tyto možnosti mohou zlepšit vzhled vašeho úsměvu a také zvýšit vaši schopnost žvýkat a mluvit. Moje teta si nedávno nechala udělat můstek a byla s výsledkem nadšená! Já osobně jsem měla korunky, když mi bylo 15 let, a musím říct, že mi to pomohlo získat zpět svou sebedůvěru.

Kdo chce zubní protézu?

Zubní protézy nejsou jen pro babičky a dědečky. I mladší lidé si mohou po určitých zdravotních problémech vybrat protézy. Ačkoli je mnoho lidí považuje za nepříjemné, moderní protézy jsou v současnosti mnohem pohodlnější a lépe se přizpůsobí vašim potřebám. A jestli někdo ani nechce slyšet o možnosti protézy, ať si vzpomene na svou babičku a jak krásně se jí usmívala při rodinných oslavách, i když měla protézy.

Spojení estetiky a funkce: Keramické korunky

Svět se posunul a tak i svět stomatologie! Keramické korunky jsou skvělou novinkou pro ty, kteří chtějí svůj úsměv nejen zachránit, ale i zlepšit. Vypadají přirozeně, jsou odolné a dlouhodobě trvanlivé. Pokud vám nevadí investovat trochu více do svého úsměvu, mohou být to pravé řešení pro vás!

Jde to i bez zubní lékařky? Domácí prostředky

A teď něco pro dobrodruhy mezi námi. Jsou tam nějaké domácí prostředky, které bychom mohli vyzkoušet, abychom si ušetřili cestu k zubaři? No, mohli byste se pokusit omezit konzumaci cukru, používat floridovou pastu nebo pravidelně vyplachovat ústa solí. Ale hele, nepřeháníme to trochu? Vždyť náš úsměv je tak cenný! A Max by si bez jeho zdravého zubního masa prostě nevystačil!

Poslední slova

Nakonec je to všechno o našem zdraví a komfortu, nejenom o estetice. Pokud jste spokojeni se svým úsměvem, nezáleží na tom, jestli máte implantáty, rovnátka, můstek, korunku, protézu nebo keramické korunky. A co se týče domácích prostředků - jak říká moje máma: "Preventivní péče je ta nejlepší!" Takže si vzpomeňte na své zdraví při dalším pití sladkého nápoje a nezapomeňte na to, že náš úsměv je jednou z nejlepších věcí, které máme!

Přímá pravda od Jany

Je tady moc možností, jak si zachovat krásný úsměv, aniž bychom museli sáhnout po implantTech. Já sama jsem prošla několika z těchto procesů a mohu vám říct, že si vážím každého z nich. Takže pokud máte obavy nebo strach z implantátů, nebojte se! Existuje mnoho dalších cest, jak si udržet svůj úsměv. A nezapomeňte na to, že na vaší straně stojí někdo jako já, kdo ví, co to znamená jít touto cestou!

Amendment to the document on August 26, again.

Populární tag : Implantáty alternativy implantátů dentální péče zdravý úsměv


Napsat komentář